Chcielibyśmy bardzo podziękować za pomoc w organizacji spotkań informacyjnych dla mieszkańców województwa podlaskiego, które odbyły się w Kolnie, Łomży, Augustowie, Suwałkach, Hajnówce oraz Wysokiem Maz. Dzięki nim mogliśmy się spotkać z wieloma przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz potencjalnych grup nieformalnych lub samopomocowych.

Cieszymy się, że osoby biorące udział w spotkaniach zadawały liczne pytania i aktywnie brały udział w dyskusji. Liczymy na to, że zdobyte w ten sposób informacje zaowocują prawidłowo skonstruowanymi wnioskami, które otrzymają dofinansowanie w ramach projektu.

Z przyczyn od nas niezależnych związanych z dbaniem o Państwa bezpieczeństwo musieliśmy odwołać zaplanowane spotkania informacyjne w Starostwie Powiatowym w Grajewie, Domie Nauczyciela w Bielsku Podlaskim, Centrum Trzech Kultur w Suchowoli oraz Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku. Spotkania w tych miejscowościach się odbędą w innym terminie, o którym poinformujemy w momencie opanowania sytuacji epidemiologicznej.